wietrzne radio 1080am
gość:11702218  
wtorek 2 września  - imieniny: Adeli, Bohdana, Sewreryna, Juliana i Stefana.  WIETRZNE RADIO ZYCZY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!    
   

Lato... Lato...
 
1. Yugopolis & Maciej Maleńczuk - Sługi za szlugi

2. Varius Manx - Cudowne dni

3. Indila - Derniere Danse

4. Artur Rojek - Syreny

5. De Mono - Nigdy tak jak dziś

wiecej...
ankieta
Kto powinien zastąpić Donalda Tuska na stanowisku premiera?
Ewa Kopacz
Elżbieta Bieńkowska
Paweł Graś
Grzegorz Schetyna
Tomasz Siemoniak
Ktoś inny
wpisz powyzsze cyfry:


 United Health Care posiada ciekawą ofertę pracy w dziale obsługi klienta dla osób z płynna znajomością języka polskiego i angielskiego. Praca polega na udzielaniu informacji i asystowaniu przez telefon klientom dzwoniącym z różnymi pytaniami, dotyczącymi ubezpieczenia. Po szczegóły dzwoń: (708) 254 7026.  
  
 Firma transportowa Alliance Airlines zatrudni polskich właścicieli ciężarówek tzw. owners operators naładunki lotniskowe na trasy Chicago - Nowy Jork, Chicago - Atlanta i Chicago - Miami. Firma zapewnia pełne powroty, dodatkowe informacje pod nr. tel.: (773) 917 2060.  
  
 Glenview Mitsubishi zatrudni osoby mówiące po polsku i angielsku do pracy w charakterze: konsultanta w dziale sprzedaży samochodów oraz pracownika biurowego, po więcej informacji należy dzwonić do Roberta: (312) 532 6715.  
  
 Firma elektryczna poszukuje na pełny etat osoby do prowadzenia księgowości i finansów, wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego , umiejętność obsługi programów Quickbooks, Microsoft Office. Resume można wysyłać na email: info@mgdelectric.com lub faxem: (773) 283 3318.  
  
 Potrzebny mechanik do zakładu samochodowego w północnej dzielnicy Chicago: (773) 517 9441.  
  
 Potrzebny kierowca z prawem jazdy kategorii CDL na krótką, stałą trasę do Wisconsin. Praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach od 6.30 rano do 14.30, wymagane 2 lata doświadczenia, hazmat i korporacja, dodatkowe informacje udzielane są pod nr. tel.: (630) 390 5524.  
  
 Firma USP Trans, zajmująca się naprawą trailerów zatrudni mechanika na dzienną i nocną zmianę , wymagane jest co najmiej 2-letnie doświadczenie w naprawie trailerów , firma poszukuje też supervisora na nocną zmianę wymagana jest znajomość języka angielskiego i polskiego oraz doświadczenie w pracy przy trailerach.Firma oferuje dobre zarobki , ubezpieczenie zdrowotne oraz 401k. Dodatkowe informacje udzielane są pod nr. tel.: (708) 443 5464  
  
posluchaj
power play
facebook
kadr dnia
 VIDEO AUTENTYCZNE
  powieksz
hit na lato
 JULA - NIEŚMIERTELNI
  powieksz

Doma
Progress for Poland
Studio41
Program
PACT
Anna Makeup Artist
Express
Victor Studio
Polonia
Computer Services
fotogalerie
 
designed by Magdalena Migasiuk .......................... developed by 4Webpage.com
Pytania i sugestie prosze przesylac na adres: webmaster@wietrzneradio.com

.......................... all rights reserved to wietrzne radio © 2008 ..........................
zalecana przegladarka: Internet Explorer 6 lub lepsza

 

dodaj do ulubionych