Wawer, Krzysztof

08 Listopada 2015

Dziennikarz polonijny od bardzo wielu lat, choć pogłoski, że to on zakładał pierwszą osadę pielgrzymów europejskich w Jamestown i podpisywał Deklarację Niepodległości są nieco przesadzone. Wie wszystko na każdy temat. Równie dobrze podpowie, co nosiły XIX-wieczne, japońskie gejsze, jak i wyjaśni technologię robienia kumysu mongolskiego. Przedstawiciel ginącej dzienniarskiej rasy, której reprezentaci, nawet w najgorętszych dyskusjach nie sięgają (jeszcze) po bejzbola czy guna. Pochodzi z tradycyjnej, patriotycznej rodziny. Dlatego nigdy nie kłamie, co znacznie utrudnia mu życie. W Wietrznym Radiu - Polski FM prowadzi segment z ciekawostkami. Przymierza się też do wprowadzenia segmentu dla osób w wieku dojrzałym. Nie mylić jednak z agencją towarzyską „Gorąca jesień seniora i seniority”. Nadal się rozwija. I strach pomyśleć, co będzie, gdy przekroczy „setkę”. Do której jeszcze mu trochę brakuje.  

Dodaj komentarz

 

Marek K 29.08.2017 17:05:11
Ja natomiast za nim nie przepadam,w dyskusjach radiowych zrobil sie za bardzo krzykliwy ,jesli cos jest nie po jego mysli lub ktos ma inne zdanie .
Iwona W. 09.11.2015 8:35:31
Słuchamy Krzyśka każdego poniedziałku i czwartku i zawsze dowiadujemy się coś nowego. Jego wiedza i humor są niesamowite.
Powrót