NHL: Chicago Blackhawks - Dallas Stars 2:4

09 Lutego 2018

W lidze NHL. Chicago Blackgawks przegrali we własnej hali z Dallas Stars 2:4. Była to czwarta z rzędu porażka Czarnych Jastrzębi, którzy coraz bardziej oddalają się od Play-Offs. Blackhawks prowadzili po golu Jonathana Toewsa zdobytym w 10. minucie pierwszej tercji. W drugiej części gry, mimo optycznej przewagi Chicago, goście szybko zdobyli dwie bramki. Wyrównał Artem Anisimov, ale na 5 sekund przed drugą przerwą Stars ponownie objęli prowadzenie. Wynik meczu, w ostatniej minucie gry strzałem do pustej bramki Hawks ustalił Tyler Seguin. W kolejnym spotkaniu, w sobotę Blackhawks zagrają na wyjeździe z Minnesota Wild. W lidze NBA, Chicago Bulls zagrają dziś w United Center z Minnesota Timberwolves z Jimmy Butlerem w składzie.