NBA: Sacramento Kings - Chicago Bulls 104:98

06 Lutego 2018

W lidze NBA, Chicago Bulls przegrali na wyjeździe z Sacramento Kings 98:104. Była to siódma porażka Byków z rzędu. Grając przeciwko najsłabszej drużynie Konferencji Zachdniej, Bulls świetnie rozpoczęli osiągając w pierwszej kwarcie aż 21-punktową przewagę. Jeszcze na 10 minut przed końcem gry Bulls prowadzili siedmioma punktami. Niestety końcówkę zdominowali gospodarze. Szybko odrobili straty i dzięki świetnej grze Bogdana Bogdanovicia wygrali mecz. Bulls po raz kolejny zagrali bez Lauri Markkanena i Krisa Dunna. Najskuteczniejszy w drużynie - Zach LaVine zobył 27 punktów. W kolejnym mczu, w piątek, Byki zagrają na własnym parkiecie z Minnesota Timberwolves. W lidze NHL, hokeiści Chicago Blackhawks zagrają dziś w United Center z Calgary Flames.