Puchar Niemiec: Odpadły kluby Polaków

19 Grudnia 2017

We wtorek odbyły się cztery mecze 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Niemiec. Mainz pokonało VFB Stuttgart 3:1 (0:1), a w ekipie gości całe spotkanie rozegrał Marcin Kamiński. Schalke 04 Gelsenkirchen wygrało z FC Koeln 1:0 (0:0) - w drużynie z Kolonii wystąpił Paweł Olkowski, który spędził na boisku 90 minut. W innych meczach, Paderborn zwyciężyło Ingolstadt 1:0 (0:0), a FC Nurnberg przegrało po dogrywce z VFL Wolfsburg 0:2 (0:0). W zespole "Wilków" zabrakło kontuzjowanego Jakuba Błaszczykowskiego.

Napoli pokonało Udinese 1:0 (0:0) w jedynym wtorkowym meczu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Włoch i awansowało do ćwierćfinału. Jedynego gola strzelił w 71. minucie Lorenzo Insigne. W ekipie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Piotr Zieliński, podobnie jak w zespole gości obrońca Paweł Bochniewicz.