NBA: Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers 91:113

04 Grudnia 2017

W NBA, Chicago Bulls zaliczyli kolejną, dziewiętnastą już porażkę w tym sezonie. Bulls przegrali tym razem we własnej hali z Cleveland Cavaliers 91:113. Podchodząc do tego meczu Chicago Bulls mieli na koncie 8 kolejnych porażek. Ich przeciwnicy – 11 kolejnych zwycięstw. Niestety, obie drużyny przedłużyły swoje serie. Bulls prowadzili do stanu 9:9 po 6 minutach gry w pierwszej kwarcie. Później Cavaliers systematycznie powiększali swoją przewagę. Po pierwszej ćwiartce wynosiła ona 7, a po drugiej 16 punktów. Najgorzej było na 5 minut przed końcową syreną, kiedy Kawalerzyści prowadzili aż 25 punktami. Bardzo dobry mecz rozegrał stary znajomy Bulls – Dwyane Wade, który wchodząc z ławki rezerwowych zdobył dla Cavaliers aż 24 punkty. Obok Kevina Love, był najskuteczniejszym zawodnikiem gości. LeBron James rozegrał 34 minuty i zdobył 23 punkty. W ekipie z Chicago, najwięcej – 15 punktów nazbierał Kris Dunn. Bulls po raz kolejny zagrają już w srodę. Na wyjeździe zmierzą się z Indiana Pacers.